ورود به سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ورود به سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

آموزش مقدماتی و پیشرفته رباتیک

دوره های آموزش رباتیک با هدف “استعدادیابی و پرورش دانش آموزان مستعد در زمینه رباتیک”

4540931508380407456

امروزه با توجه به رشد وتوسعه علم و فناوری در سراسر دنیا و بخصوص میهن عزیزمان ایران نگاه مارا برای ارتقای دانش فنی فرزندانمان روز به روز حساس تر و مهم تر می نماید. در این حیطه ، رباتیک به عنوان یکی از موثرترین علوم در ساختار پیشرفت تکنولوژی کشور، اکنون در بخش های مختلف آموزشی و صنعتی کشور در حال گسترش است ، ما برآن شدیم با اجرای یک سیستم آموزشی پیشرفته ( تئوری و عملی ) در کشور عزیزمان ایران توسط گروهی متخصص و فنی بتوانیم گامی هرچند کوچک در جهت ارتقای علمی و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان میهن عزیزمان برداریم .

ما با هدف ارتقای دانش فنی و نیز بهره وری از علم رباتیک با قابلیت های هیجان و رقابت سازنده جهت جایگزینی مناسب و فرهنگی برای رفع انحرافات اصلی جامعه دانش آموزی و با محوریت حضور جوانان و نیز استفاده از خلاقیت های پنهان  آنان در حوزه کار ،  اقدام به برگزاری دوره های آموزش رباتیک با هدف “استعدادیابی و پرورش دانش آموزان مستعد در زمینه رباتیک” نماییم .

این کلاس های آموزشی با داشتن یک سیستم مدون و پیوسته از بهترین سیستم های آموزشی برای آشنایی با علم رباتیک می باشد .

گروه رباتیک مبتکران جوان وابسته به موسسه علمی آموزشی مبتکران جوان، با داشتن سابقه حضور در جشنواره های علمی و داشتن ثبت اختراع آمادگی مشاوره  وراهنمایی در این زمینه ها می باشد.

ما  برای تمام مقاطع تحصیلی دورهای مخصوص تدوین نموده و با قابلیت برگزاری کلاسها بصورت خصوصی و گروهی آماده ارائه خدمات به تمام عزیزان هستیم.

دوره های آموزشی ویژه ی مقاطع پیش دبستان ، ابتدایی،  راهنمایی،   دبیرستان     پسران/دختران

این مطلب را در گوگل محبوب کنید

راه بهتر برای ارتباط با کاربران مان را یاد گرفتیم (; کانال تلگرامی اکسیژن اندرویدی
مدیرسایت
شما هم نظر خود را درمورد این پست به ما بگویید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رای بدهید!